KONTAKT


TEEME TEISTMOODI KÄSITÖÖTARVIKUD JA KÄSITÖÖNA VALMINUD KINGITUSED
TONDI TN 50, TALLINN
Avatud  E-R 10.00-18.00
          L 10.00-14.00 augustis suletud. laupäviti oleme avatud alates septembrist.

KÄSITÖÖTARVETE KAUPLUS, ÕPITUBADE KORRALDUS, SÜNNIPÄEVAD JA PEOD
JAANIKA AASRAND
+372 52 15 262
jaanika.aasrand(at)teemeteistmoodi.com
Tondi tn 50 juurde tuleb Tallinna Bussijaaast buss nr 23, mis peatub Solarise ja Kristiine keskuse juures. Lisaks saab meie juurde ka rongiga ja trammiga, kui väljute Tondi peatuses ja tulete paar bussipeatust Mustamäe suunas. ÕMBLUSATELJEE
TULIKA TN 19 TALLINN
ERIKA KÕRGE
+ 372 566 94 903

Asume Kristiine Keskuse juurest Pelgulinna poole liikudes enne Flora hoonet. Meie maja lähedal peatuvad trollid, mis liiguvad suunal Pelgulinn ja raudteejaam.
NB! Parkimine alates 1.aprill tasuline. Kui külastad salongi, siis palun ütle oma auto nr ja me sisestame selle portaali, mis võimaldab meie maja juures parkida kuni 1 tund. Kõikidele õpitubades osalejatele on parkimine tasuta 4 tundi. Kindlasti ütle salongis oma auto nr.

Käsitöösalong kutsub endaga ühinema inimesi, kel on roheline mõtlemine, käsitööhuvi, ideid mida teistega jagada ja tahe teha midagi teist moodi.

Salongi võid julgelt sisse astuda, kui Sul on vaja õmblusteenust - garderoobi täiendust, kodu jaoks kardinaid, dekoratiivpatju, laualinikuid, vilditud aksessuaare, midagi sooja ja karvast kodule. Lisaks uue õmblemisele on salongis võimalik vanale asjale uus elu anda (rõivaste parandus ning ümberdisainimine).
Salong on avatud kõigile, sõltumata vanusest. Põlvkondadevahelised tegevused ja vanade oskuste miksimine uutega on salongi Teeme TeistMoodi juhtmõte.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails