July 7, 2011

VILDILAAGER VIINISTUS 30-31.JUULI 2011

Salong Teeme TeistMoodi kutsub Sind Viinistusse Viltimislaagrisse, kus tutvustame rõivaste ja kangaste taaskasutust, täiendame kangaid villaga ning tutvume kohalike vaatamisväärsustega.

LAUPÄEV 30.07

9.30 Koguneme Salongi juures Tulika tn.19. Kes soovib see sõidab ise Viinistu Kunstimuuseumi juurde kohale.
10.00 Väljasõit Viinistusse.
11.00 Kogunemine Viinistu Kunstimuuseumi juures ja tutvumine kohaliku eluoluga. Tass kohvi või teed.
12.00 Näitusmüügi "Ise teen ja ise müün!" ülespanek. Kui oled nobedate näppudega valmistanud huvitavaid esemeid, taaskasutanud vana või valmistanud uut, siis võta need asjad endaga kaasa. Näitame enda tehtut ja uudistame teiste oma.
14.00 Susside viltimine.
16.00 Päevasupi valmistamine ja einestamine.
20.00 Matk Eesti kõige põhjapoolsema tipuni - Purekkari neemele. Naudime päikeseloojangut, head veini, toitu ja seltskonda (veini ja karastusjoogi palume vastavalt enda maitsele kaasa võtta).

PÜHAPÄEV 31.JUULI

Äratus, hommikukohv ja puder.
11.00 Tallutame eelmisel päeval valmistatud susse ja teeme nunovilti - ühendame omavahel kangast ja villa.
13.30 Lõunapaus - supp ja kohv.
14.00 Paadisõit Mohni saarele (lisatasu 9 eurot)
17.00 Laagri lõpetamine ja kojusõit.

Päevakavas võib ette tulla muudatusi, mis on tingitud ilmast või kohapealsetest võimalustest.

MAKSUMUS: 30 eurot. Hinna sees on viltimise juhendamine, materjalid, hommiku- ja lõunasöök ning ka õhtune grill Purekkari neemel.

ÖÖBIMINE: Telkides. Lisatasu eest on võimalik ööbida majas (piiratud arv kohti ja lisatasu 2 eurot). Võtke mugavaks olemiseks ja magamiseks tarvilik ise kaasa.

TRANSPORT: Kel puudub endal kohale minemise võimalus, siis palun andke registreerides teada ja aitame mõnes autos vaba koha leida.

DRESSCODE: TEGUSAD DAAMID - pikk kleit ja kübarad.

INFO JA REGISTREERIMINE: Palume registreeruda hiljemalt 27.07 meiliaadressil erika.korge@gmail.com või telefonil 56 69 4903. Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud.

NB! Varuge kaasa sularaha. Kohapeal on võimalus kaasa osta käsitööd, kangaid, viltimisvilla ja soovi korral külastada etendust "Tühermaa". Etenduse info ja piletid http://www.piletilevi.ee/

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails