July 1, 2012

Laste linnalaager LÕBUSAD MEISTERDAJAD esimene vahetus

Möödas on esimene laste linnalaagri vahetus ja tundub, et kõik sujus kenasti. Terve nädala jooksul valmis palju põnevaid asju. Sel korral oli kõige populaarsemad tegevused karbi ja unenäopüüdja valmistamine. Üllatuslikult meeldis lastele Kanzashi lillede voltimine, isegi ka poistele. Algul arvasin, et poisid kingivad oma kaunid õied emadele või sõbrannadele, siis õige ruttu tehti mulle selgeks, et need jäetakse siiski endale.
Mänguasjade ja nõelapatjade õmblemine oli samuti meelepärane.
Nädala lõpus andis juhendaja teatepulga üle ning oma tarkusi said jagada Uku ja Anna. Uku õpetas meile kuubiku voltimist ja Anna paela punumist. Uku arvas, et see õpetamine on ikka väga raske töö, sest kõik ju tahavad korraga juhendamist ning tähelepanu.
Reede oli nädala kõige soojem ja ilusam päev, oma käsitöölaagri seadsime sisse salongi ette ja lehvitasime ning tervitasime möödujaid. Olime paras vaatamisväärsus ummikutes istuvatele autojuhtidele, nii mõnelegi tõime naeratuse näole ja teenisime välja sõbraliku käeviipe.
Edu kõikidele väikestele meisterdajatele!
Tervitused juhendaja Jaanikalt!

On veel mõned vabad kohad augusti laagrisse. Soovi korral võtke ühendust jaanika.aasrand@hotmail.com , mob. 52 15 262 Tutvu laagri kavaga SIIT

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails