November 23, 2012

Muutumismängud

Salong on siginat-saginat täis, oleme kuidagi jõuluärevuses, õhk on headest mõtetest ja ideedest paks. On rõõm tõdeda, et inimesed on järjest enam hakanud pöörama tähelepanu vanadele ja kasututele rõivastele. Järjest enam soovitakse neid tänapäevasemaks teha ja uuesti kasutusse võtta.
Siinkohal jagamegi oma mõtteid, kuidas igavaid esemeid uuele elule tuua.

Vana jakk sai uued varrukad ja kraed ühest koitanud kampsunist. Peas on veel tuunimist ootav kübar. Kindlasti nii mõnelgi meie hulgas on kodus kapis laia äärega kübar, mis mitte kuidagi peas püsida ei taha. Meil on selle vastu abinõu aga sellest juttu allpool.   Mõnusad vilditud ja kootud-heegeldatud aksessuaard annavad särtsu.
 Salongis valmis nunovilditud sall .

 Tähelepanu kübarale! Kübar sai väikesed sissevõtted eesäärde ja ka taha ning nüüd püsib see kenasti peas.

Kübara tagumine äär on saanud voldid ja nii ei lükka mantlikrae kübarat paigast ning kukal püsib soe.

 Kui jope või mantli varrukad on lühikesed, siis pikendada on võimalik vana kampsuni varrukatega, mida on täiendatud heegeldatud motiividega.
 Vana vest sai uue seljatüki vanutatud kampsunist. Vanutamiseks sobivad kõik kuni 70% villa sisaldavad kampsunid. Pane tavalist pesuvahendit ja vali pesumasinal pikk programm, soovitavalt temperatuuriga 60-90 kraadi. Vanutatud kampsunitest saab palju muud põnevat.
 Tähelepanu detailidel! Krae sai kauni kandi ja esireväär heegeldatud rüüži.
 Ka pisikesed kangaga kaetud nööbid said väikesed tikandid.

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails